PROTOTHEMA

Ελλάδα

Η είδηση σοκάρει

Φοιτήτριες κάνουν στοματικό σεξ για ένα ποτό!

Φωτογραφία αρχείου

Φωτογραφία αρχείου

ΕκτύπωσηΑποστολήΜέγεθος κειμένου 
  • Επιλέξτε  τόπο κοινωνικής δικτύωσης για να μοιραστείτε την είδηση
Προσθήκη σχολίου

Ιδιοκτήτες καφετεριών στα Γιάννενα καταγγέλλουν ότι φοιτήτριες πηγαίνουν στις τουαλέτες και κάνουν στοματικό σεξ με αντάλλαγμα ένα ποτό.

Απίστευτες καταγγελίες κάνουν  ιδιοκτήτες καφετεριών στα Γιάννενα. Σύμφωνα με το katoci.com οι ιδιοκτήτες καταγγέλλουν ότι φοιτήτριες πηγαίνουν στις τουαλέτες και κάνουν στοματικό σεξ με αντάλλαγμα ένα ποτό.

Η είδηση σοκάρει και είναι διαπιστωμένο ότι όπου ανεβαίνει ο δείκτης της φτώχειας, εκεί παρατηρείται και αύξηση της πορνείας και της ανηθικότητας.


sakis lamb25/10/201212:28

Eγω προσωπικα αν μου εξηγουσε ποια ειναι και οτι ηθελε να ξεσκασει λιγο ακουγοντας μουσικη ευχαριστως θα την κερναγα χωρις καμια υποχρεωση....

Απάντηση
rokas25/10/201212:25

μια πιπα .......κι ενα παγουρι δωρο!!!!!!!!!!!

Απάντηση
just 25/10/201212:15

πόσο χρεώνεται το ποτό?

Απάντηση
ΤΑΠΙ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ25/10/201209:23

Φανταστειτε τι θα εκαναν για ενα ολοκληρο γευμα

Απάντηση
Εξαθλίωση #225/10/201208:12

Εξαθλίωση της Ελληνικής κοινωνίας είναι το ότι τη στιγμή που όλοι κάνουν χαβαλέ, κάτι απαραίτητο στο σημερινό καταθλιπτικό παρόν της χώρας μας, κάποιος/α δεν το καταλαβαίνει και μιλάει σοβαρά. Από την άλλη μεριά όμως, εξαθλίωση της γλώσσας αποτελεί η έλλειψη τονισμού σε ορισμένα mail, δείγμα χαμηλού επιπέδου ( ΣΥΡΙΖΑ ψηφίζουμε έτσι;). Κατά τα άλλα, εγώ είμαι τώρα στο Αίγιο και σε 3 ώρες θαω έχω φτάσει Ιωάννινα. Παρακαλώ αν υπάρχουν πιο συγκεκριμένες πληροφορίες ώστε να μην κερνάω ποτά τσάμπα. Ευχαριστώ. Ο εξαθλιωμένος

Απάντηση
εξαθλιωση25/10/201207:52

η ηθικη εξαθλιωση δεν ειναι αυτο που αναγκαζονται να κανουν οι κοπελες. η εξαθλιωση και η καταντια της ελληνικης κοινωνιας ειναι πως ολοι οι αναγνωστες του αρθρου κανουν σαν τρελλοι για να μη χασουν και δεν εκμεταλλευτουν την ευκαρια!!!

Απάντηση
Δ.Κ.25/10/201205:19

Στοματικό έρωτα? Για ένα ποτό..? Εγώ δηλαδή είμαι εξωγήινος? Που με κέρασε το ποτό, μου έκανε στοματικό έρωτα και μου έφερε και τη φίλη της... Βρε τι χαζοί άντρες υπάρχουν...

Απάντηση
Τς τς τς25/10/201203:09

Ντροπη.σε τι κατηφορο εχει περιελθει η ελλαδα.που ειπαμε πως γινοντε αυτα;;;;;;

Απάντηση
Καλά τώρα...25/10/201203:08

Καλά τώρα, σιγά τα νέα. Θυμάμαι πριν από δέκα και πλέον χρόνια αυτές τις ..."αθώες κοπέλλες" να κάνουν το ίδιο οπουδήποτε και σ' οποιονδήποτε. Και μάλιστα αμέσως μετά τον πρώτο χρόνο εγγραφής τους σε κάποιο Πανεπιστήμιο. Το έκαναν κι από πριν να μπούνε, από το Λύκειο, έτσι σαν προπόνηση, αλλά μετά ξεσάλωναν για τα καλά, πλήρως... "απελευθερωμένες" από... "προκαταλήψεις". Τι ψυχή έχει μια πίπα για τσιγάρα, σού λέει η άλλη. Κι ακολουθεί ο επόμενος συνειρμός... Μπροστάρισσες στην "πρόοδο" κι οι φοιτήτριές μας λοιπόν. Στα Γιάννενα, στην Κρήτη, στη Σαλονίκη, στην Κομοτηνή, παντού τα "κορίτσια" μας. Αλλά και ταγόρια μας δεν πάνε πίσω. Πρώτα και καλλίτερα κι αυτά. Αν και λίγο πιο συγκρατημένα στο ξεσάλωμα. Άμαθα κάπως... ΥΓ... τι σχέση έχει η φτώχεια? Η πορνεία ανθίζει και μέσα στον πλούτο. Εδώ μιλάμε για "διασκέδαση", όσο φτωχή ή πλούσια κι αν είναι αυτή. Αν είναι... διασκέδαση αυτά.

Απάντηση