PROTOTHEMA

Ελλάδα

Ακούστε ηχητικό ντκουμέντο

Παραιτήθηκαν Καζάκης - Κακλαμάνος από τον 9,89

Παραιτήθηκαν Καζάκης - Κακλαμάνος από τον 9,89
ΕκτύπωσηΑποστολήΜέγεθος κειμένου 
  • Instagram
  • Επιλέξτε  τόπο κοινωνικής δικτύωσης για να μοιραστείτε την είδηση
Προσθήκη σχολίου

Δίνουν ραντεβού με τους πολίτες το απόγευμα της Κυριακής

Την παραίτησή τους από τον ραδιοφωνικό σταθμό 9,89 γνωστοποίησαν πριν λίγο on air ο Μάνος Κακλαμάνος και ο Δημήτρης Καζάκης.

Οι δύο σχολιαστές ανέφεραν τα εξής: ""Η "Εκπομπή Α.Ε." ολοκλήρωσε την εταιρική της χρήση. Ο Μάνος Κακλαμάνος και ο Δημήτρης Καζάκης, αμετάκλιτα και άνευ όρων, παραιτούνται από την μικροφωνική τους κυριαρχία και σας περιμένουν την Κυριακή στις 17.00 στο άγαλμα του Κολοκοτρώνη για τα περαιτέρω".

Ακούστε εδώ το ηχητικό ντοκουμέντο

THEO10/02/201221:59

 Δυστυχώς όσα έλεγε ο Καζάκης εδώ και 2 χρόνια , κάθε μέρα τα βλέπουμε να επιβεβαιώνονται . Αυτό δεν είναι λαϊκισμός .

Απάντηση
ΑΚΗΣ ΑΠΟ ΚΑΡΥΣΤΟ10/02/201221:56

ΚΑΖΑΚΗ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΗΡΩΑΣ ΑΔΕΛΦΕ! ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΣΟΥ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ!ΕΝΑΣ ΑΚΡΟΑΤΗΣ ΣΟΥ.

Απάντηση
JACKOB1310/02/201221:52

 ANTE RE ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΙΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΖΑΚΗ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΖΑΚΗΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑΛΥΖΕΤΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ

Απάντηση
Nickolas10/02/201218:50

@ LEFT  Επειδη για αλλη μια φορα επεσες εξω στις εκτιμησεις σου (στο οτι ειμαι πασοκος και στις γνωσεις μου) οπως επεσες εξω για την εκτιμηση σου στα λεγομενα καποιων που σε υπνωτιζουν γιατι απλα μιλανε στην γλωσσα την απλοικη που μπορεις να καταλαβεις πετωντας που και που καμια θεωρια η' πιο δυσκολη λεξουλα για εσενα, θα ηταν χρησιμο - αφου απ'οτι φαινεται οι γνωσεις σου ειναι περιορισμενες μιας και θεωρεις τον Καζακη φιλοσοφο και πανεπιστημονα - να φροντισεις τουλαχιστον να διαβασεις λιγο - ας ειναι και αργα... Και το καλυτερο απ'ολα ειναι οτι πιστευεις οτι ο κυριος αυτος θα ξεσκεπασει καποιους.... ΧΑαααααααα Αμοιρε....

Απάντηση
FWTHS10/02/201218:43

 @LEFT: το ιδιο ισχυει και σε εσας ανηψιε της κυρα Παγωνας, οπως και για τον αγαπητο Λουρδη.

Απάντηση
LEFT10/02/201218:03

 Άσχετε Nickolas , αν είχες το 1/1οοο των γνώσεων του Καζάκη δε θα μίλαγες για άσχετους και λαϊκισμό! Μήπως οι αποκαλύψεις τους σε έθιγαν , γιατί δε σε συνέφερε να αποκαλυφθούν τυχόν λαμογιές σου; Από 1000 μέτρα μακρυά δείχνεις Πασόκος . Ξαναψήφισε ρε κορόΙδο μήν τυχόν κι ανέβει κανένα ςΚαζάκης και σας ξεσκεπάσει!!!

Απάντηση
FWTHS10/02/201217:58

 @ Λουρδης: ΑΑΑΑ... τελικα ειναι θειες σου οι κυρα Παγωνα και η Κυρα Μαρικα..... κι εσυ ομως εκει στα 67 και παιδεια μηδενικη θα προασπιστεις αυτα που δεχεται η φτωχη σου αντιληψη. Πετυχε ο Καζακης να εχει και φανατικους..... Μαθε πρωτα το ποιον του καθενος πριν τον ακουσεις να σου τριβελιζει τα αυτια απο το ραδιο ολη μερα. Οσο για το "πεταμενοι" αν αναφερεσαι σε οσους εχουν διαφορετικη αποψη απο αυτα που εσυ αντιλαμβανεσαι στο επιστρεφουμε με την ευχη να καταφερεις καποια στιγμη να ερθεις στον πραγματικο κοσμο και να βγεις απο την νοητικη σου στερηση που ειναι απορροια παρακολουθησης τετοιων "οικονομολογων" που ανακαλυψαν τον τροχο!!!!

Απάντηση
Vasilis10/02/201217:38

 Kαλά να πάθουν αφού όλη την ώρα λαικίζαν, διαβάζοντας μας κάτι στοιχεία του ΔΝΤ που λένε ότι το 2020 το έλλειμα θα είναι στο 120% του ΑΕΠ οσο ηταν το 2009 και αφού θα έχει ήδη πουληθει όλη η χωρα με τους κατοικους της μαζι και άλλα τέτοια φεδρά. Εμείς θέλουμε να ακούμε ανθρώπους σοβαρούς σαν τον χρισοχοίδη, που ψηφίζει ότι βρει μπροστά του. χωρίς να διαβάζει. Και τους υπόλοιπους εθνοσωτήρες μας που βρίσκονται ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ και άρα είναι οι ικανότεροι. Με αυτούς μόνο η ελλάδα θα πάει μπροστα.

Απάντηση
Καναπές10/02/201217:24

 Θα κάνουν κόμμα για αυτό τα βροντήξανε

Απάντηση
Λούρδης10/02/201217:22

Όσοι βάζετε στην ίδια πρόταση τον Καζάκη με το λαϊκισμό είστε τελειωμένα ζοντόβολα και άξιοι της μοίρας σας. Όποιος δηλαδή σκέφτεται και εκφράζεται με λογικό ειρμό και επιχειρήματα είναι λαϊκιστής. Μπράβο σας πεταμένοι.

Απάντηση