Ήττα-σοκ για τον Παναθηναϊκό: Έχασε 2-1 από τον ΟΦΗ της Β' Εθνικής!

Ο Παναθηναϊκός προηγήθηκε με 0-1 στο ημίχρονο χάρις στο γκολ του Μπεργκ, αλλά επιβεβαιώνοντας την τραγική του αγωνιστική κατάσταση ηττήθηκε από τους ηρωικούς Κρητικούς με 2-1 - Ορατός ο κίνδυνος αποκλεισμού του ΠΑΟ από το Κύπελλο -  Ο αγώνας διεξήχθη σε έναν απαράδεκτο αγωνιστικό χώρο

Ο τραγικός Παναθηναϊκός κατάφερε να χάσει από τον ΟΦΗ της Β' Εθνικής παρόλο που προηγήθηκε με 0-1 στο ημίχρονο.

Η ομάδα του Στραματσόνι σε ένα ακόμη ματς με εξαίρεση το πρώτο κομμάτι του αγώνα ήταν απογοητευτική, ενώ ο απαράδεκτος αγωνιστικός χώρος δεν αποτελεί άλλοθι καθώς κι οι δύο ομάδες στο ίδιο γήπεδο έπαιζαν.

Κι όμως οι ηρωικοί Κρητικοί με φοβερό πάθος πέτυχαν μια τεράστια νίκη που φέρνει τον ΠΑΟ κοντά στον αποκλεισμό και τον Στραματσόνι ακόμη πιο κοντά στην πόρτα της εξόδου.